BİLGİ VE REZERVASYON

Tatil beklentileriniz ve talepleriniz doğrultusunda size özel hizmet verecek olan kişisel tatil asistanınız ile rezervasyonunuzu hızlı ve güvenilir bir şekilde yapın.

✆ +90 242 212 0 389

Ya da Hemen Aşağıda ki Online Rezervasyon Modulümüzden Yerinizi Kendinizde Satın Alabilirsiniz.


ODALARIMIZ

Otelimizde size eşsiz bir konfor sunmak temel hedefimiz

Kara Manzaralı Standart Oda

Deniz Manzaralı Standart Oda

İadesiz Deniz Manzaralı Oda

İadesiz Kara Manzaralı Oda

Aile Odası

ROH Oda

Kara Manazara 2 + 2 chd

İadesiz Kara 2+2 chd

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım. Fırsatları kaçırmayın.

YORUMLAR

Müşterilerimizin otelimiz hakkında yaptığı yorumlar.

Deniz Sönmez - 19.05.2017 tarihinde
Herkese Merhaba, Yıllardır İncekumsu Hotelde ailecek tatil yapıyoruz. Muhteşem bir bir hotel. Herkese tavsite ederim. Muhteşem konumu, güler yüzlü personeli, Enfes yemekleri! Tek kelime ile muhteşem bir otel.
Cansu Günay - 20.03.2017 tarihinde
İncekumsu'da geçirdiğim keyifli tatil için çalışanlarına teşekkür ederim.Güler yüzlü personel,kaliteli ve kesintisiz bir hizmet için teşekkür ederiz.Güzel bir tatildi...
Umut Türker - 20.02.2017 tarihinde
Herkese Merhaba, 2016 yılında incekumsu hotelde kaldım ve çok memnun oldum. Gerek güler yüzlü personeli gerekse temizliği açısından Alanya'da tatil planı yapan misafirlere tavsiye ederim. Teşekkürler İncekumSu Hotel!
Cevdet Özata - 12.12.2016 tarihinde
Eylul Ayında Bayram döneminde gittik tesis doluydu buna ragmen hizmetlerinde hicbir aksama olmadı, Havuzları yeterli denizi çok güzel, odanızdan cıktıktan birkac adım sonra plajdasınız, biz yenilenmiş aile odalarında kaldık, oda kondüsyonu çok iyiydi ve temizlik kusursuzdu. İşletmenin çevreye duyarlı tesis olması ve geri dönüşüm uygulamaları ve engellilerin havuza girebilmesi için kullanılan havuz asansörü farklılık yaratmış bunun için ayrıca tebrik ediyorum....